Yottaa (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
