Yottaa (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Domain
lv: Domēns

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Reports
lv: Atskaites
