Yottaa (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Settings
pt: Configurações

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Domain
pt: Domínio

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: Reports
pt: Relatórios
