Yottaa (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Domain
ca: Domini

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Reports
ca: Informes
