Yottaa (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Domain
cs: Doména

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Reports
cs: Logy
