Yottaa (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Settings
de: Einstellungen

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Domain
de: Domäne

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: Reports
de: Berichte
