Yottaa (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Domain
eu: Domeinua

en: Reports
eu: Txostenak
