Yottaa (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Domain
sv: Domän

en: Reports
sv: Rapporter
