Yottaa (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Configure
ar: ضبط

en: Domain
ar: النطاق

en: About
ar: حول

en: Reports
ar: التقارير
