Yottaa (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Settings
be: Налады

en: Configure
be: Правіць

en: Domain
be: Дамен

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы
