Yottaa (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ
