Yottaa (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Settings
da: Indstillinger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Domain
da: Domæne

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: About
da: Om

en: Reports
da: Rapporter

en: Advanced Configuration
da: Avancerede indstillinger
