Yottaa (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: About
el: Περί

en: Reports
el: Αναφορές
