Yottaa (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Settings
et: Seaded

en: Configure
et: Seadistus

en: Domain
et: Domeen

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid
