Yottaa (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Domain
fa: دامنه

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: About
fa: درباره

en: Reports
fa: گزارش‌ها
