Yottaa (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Settings
fi: Asetukset

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit
