Yottaa (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Settings
fr: Paramètres

en: Configure
fr: Configurer

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Domain
fr: Domaine

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: About
fr: À propos

en: Reports
fr: Rapports

en: Optimization
fr: Optimisation
