Yottaa (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Configure
gl: Configurar

en: Domain
gl: Dominio

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes
