Yottaa (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો
