Yottaa (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Configure
he: הגדרות

en: Domain
he: דומיין

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות
