Yottaa (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: About
id: Tentang

en: Reports
id: Laporan
