Yottaa (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Settings
is: Stillingar

en: Configure
is: Stilla

en: Email Address
is: Netfang

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur
