Yottaa (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: About
jv: Ngenani

en: Reports
jv: Laporan
