Yottaa (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Domain
km: ដែន

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍
