Yottaa (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
