Yottaa (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Domain
lt: Domenas

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos
