Yottaa (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Settings
nl: Instellingen

en: Configure
nl: Instellen

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Domain
nl: Domein

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: About
nl: Over

en: Reports
nl: Rapporten
