Yottaa (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Configure
oc: Configurar

en: Domain
oc: Domeni

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: About
oc: A prepaus

en: Reports
oc: Rapòrts
