Yottaa (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Domain
pl: Domena

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: Optimization
pl: Optymalizacja
