Yottaa (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Settings
ro: Setări

en: Configure
ro: Configurează

en: Domain
ro: Domeniu

en: About
ro: Despre

en: Reports
ro: Rapoarte
