Yottaa (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Settings
ru: Настройки

en: Configure
ru: Настроить

en: Email Address
ru: Адрес эл. почты

en: Domain
ru: Домен

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: About
ru: Информация

en: Reports
ru: Отчёты
