Yottaa (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Domain
sk: Doména

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia
