Yottaa (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Configure
sl: Nastavi

en: Domain
sl: Domena

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila
