Yottaa (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: About
te: గురించి

en: Reports
te: నివేదికలు
