Yottaa (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Phone Number
tr: Telefon

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: About
tr: Hakkında

en: Reports
tr: Raporlar
