Yottaa (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Settings
uk: Налаштування

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Domain
uk: Домен

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: About
uk: Про модуль

en: Reports
uk: Звіти

en: Advanced Configuration
uk: Розширені параметри
