Yottaa (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Domain
vi: Miền

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Reports
vi: Báo cáo
