Yottaa (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Domain
az: Domen

en: About
az: Haqqında

en: Reports
az: Hesabatlar
