Yottaa (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: About
hi: के बारे में

en: Reports
hi: रपट
