Yottaa (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Settings
ja: 設定

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Domain
ja: ドメイン

en: Last Name
ja: 姓

en: Reports
ja: レポート
