Yottaa (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
