Yottaa (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Domain
th: โดเมน

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Reports
th: รายงานสถานะ
