YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Project
af: Projek

en: default
af: verstek

en: Password
af: Wagwoord

en: Contact
af: Kontak

en: Watchdog
af: Waghond
