YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Enabled
ast: Activáu

en: default
ast: predefiníu

en: Password
ast: Clave

en: Contact
ast: Contautu

en: Recipient
ast: Destinatariu
