YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enabled
bg: Активиран

en: default
bg: по подразбиране

en: Password
bg: Парола

en: Contact
bg: Контакт

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Recipient
bg: Получател
