YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Project
bs: Projekt

en: Password
bs: Lozinka

en: Contact
bs: Kontakt
