YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Project
ca: Projecte

en: default
ca: predeterminat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Contact
ca: Contacte

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Base URL
ca: URL base

en: Please select
ca: Seleccioneu

en: Alert
ca: Alerta
