YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Project
cs: Projekt

en: default
cs: výchozí

en: Password
cs: Heslo

en: Contact
cs: Kontakt

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Please select
cs: Prosím vyberte

en: Alert
cs: Upozornění
