YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: default
cy: rhagosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Please select
cy: Dewiswch
