YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་
